איזה הקלות יש בביטוח רכב לאור תקופת הקורונה?

הנזקים הרבים שהביאה הקורונה גרמו לחברות ביטוח רבות לצאת עם הקלות בביטוח הרכב אשר מקלות על המבטח ומוזילות את ביטוח הרכב וחידושי ביטוח מקיף וחובה.

תקופת הקורונה הביאה ללא מעט אתגרים ושינויים שונים. היא גרמה לנזקים כלכליים אדירים, לשינוי הרגלי הצריכה שלנו שעבר לאתרי האינטרנט ולעידן הזום, מה שאינו מצריך יציאה מהבית ונותן מענה לפגישות עבודה ולימודים. הנזקים הרבים שהביאה הקורונה גרמו לחברות ביטוח רבות לצאת עם הקלות בביטוח הרכב אשר מקלות על המבטח ומוזילות את ביטוח הרכב וחידושי ביטוח מקיף וחובה.

השפעת הקורונה על ביטוחי הרכב

הקורונה גרמה לא מעט נזקים כלכליים אשר ייקח זמן רב לשקמם, אך עם זאת חברות ביטוח רבות העניקו הקלות שונות בביטוח לרכב לאור התקופה הקשה. בחלק גדול בחברות הביטוח הוזילו את מחירי ביטוח הרכב. בחלק גדול ממדינות אירופה הפסיקו לייצר רכבים אשר נחשבו למותגים גדולים ושווים כמו: פולקסווגן, פורד, מרצדס, רנו, פג'ו, סיטרואן ועוד. עקב כך ירדו המחירים של מותגים אלה.

בנוסף לכך, חברות הליסינג שיפרו עד מאוד את הצעות המחיר שלהן בביטוח לרכב, ואולמות תצוגה רבים נסגרו או עברו למתכונת מצומצמת. כך שהצרכים הם אלה שהרוויחו מחירים נגישים וזולים של מגוון נרחב של מותגים שטרם הקורונה עלו לא מעט כסף. כמו כן, חלק מהיבואנים מאפשרים רכישת רכב דרך האינטרנט מבלי להגיע ליבואן עצמו וגם מסדרים לכם נסיעת מבחן היישר מהבית.

ההקלות השונות בביטוחי הרכב ללקוחות עקב הקורונה

ההקלות השונות בביטוח לרכב עקב תקופת הקורונה כוללים שינויים שונים שחברות הביטוח נאלצו להכניס עקב המצב. ההקלות הם בביטוח מקיף לרכב וצד ג'.

בין ההקלות השונות ניתן למצוא: החזר בגובה מחצית פרמיה חודשית באותו החודש עקב כניסה לבידוד, שינוי דמי הביטוח לרכב, הנחות בביטוח מקיף וביטול ההשתתפות העצמית, גביית פרמיה בהתאם לכמות השימוש החודשית ברכב, הגדלת מספר התשלומים האפשריים ברכישת ביטוח רכב והנחה של 50% ברכישת ביטוח רכב חדש או חידוש ביטוח רכב מסוג מקיף לרכב או ביטוח חובה לרכב.

כמו כן, במידה ורוצים השבתה בביטוח מקיף או ביטוח צד ג' יש אפשרות השבתה. כך שאתם רוכשים ביטוח לרכב חשוב שתבדקו טוב טוב עם חברת הביטוח מהם ההקלות השונות עקב הקורונה ובהתאם לצרכים האישיים שלכם בטרם תרכשו ביטוח לרכב.

השוואת מחירים בין חברות הביטוח בעת רכישת ביטוח לרכב

ההקלות השונות גמרו ללא מעט נהגים לחשוב שוב ולנצל את ההטבות השונות שלא יחזרו שוב. לכן אם אתם עומדים לרכוש ביטוח לרכב חשוב לבדוק בין חברות הביטוח השונות ולהשוות ביניהן.

בנוסף לכך, לקבל הצעת מחיר מכל אחת, לעבור על ההטבות שכל חברה מציעה לכם ובהתאם לצרכים שלכם ולראות איזה חברה מציאה את המחיר האטרקטיבי ביותר ועם מגוון ההטבות הגדול ביותר בהתאם לצרכים שלכם. החברה עם המחיר המשתלם והאטרקטיבי ביותר היא החברה שתסגרו איתה את פוליסת ביטוח לרכב והיא זאת שתלווה אתכם בשנים הקרובות.

קרדיט לתמונה:

https://depositphotos.com/83383724/stock-photo-detail-of-a-beauty-and.html

תשאירו תגובה

קצת עלינו

דיזלנט הוא מגזין סקירת רכבים לחובבי רכב (גם בנזין !) ומלא בסקירות מועילות על הרכבים החמים שמגיעים לישראל. הישארו מעודכנים.

רכבים אחרונים

מחפשים לקנות רכב במחיר המשתלם בישראל? יש לנו הצעה בשבילכם !

הפרטים שלכם ישמשו על מנת להציע לכם עסקת רכב בלבד.