מה הופך את הטיוטה קורולה למשפחתית הטובה ביותר?

אין ישראלי שלא מכיר את השם "טויוטה קורולה". זהו שם כל כך נפוץ בפי הישראלים, שהוא ביטוי בפני עצמו, ביטוי שמשמעותו רכב יפני אמין ואיכותי ברמה הגבוהה ביותר - רכב שאם אתה קונה - עשית בשכל, רכב שלא יאכזב אותך אף פעם. ואכן טויוטה קורולה עומדת בכל הציפיות ומאחורי האהבה כלפיה עומדת אמת לאמיתה. 

אין ישראלי שלא מכיר את השם "טויוטה קורולה". זהו שם כל כך נפוץ בפי הישראלים, שהוא ביטוי בפני עצמו, ביטוי שמשמעותו רכב יפני אמין ואיכותי ברמה הגבוהה ביותר – רכב שאם אתה קונה – עשית בשכל, רכב שלא יאכזב אותך אף פעם. ואכן טויוטה קורולה עומדת בכל הציפיות ומאחורי האהבה כלפיה עומדת אמת לאמיתה.

כמובן שבטויוטה כמו בטויוטה, בדור החדש של הקורולה הם לקחו את כל התכונות של הקורולה והלכו כמה צעדים קדימה. הדור החדש הוא למעשה כאן כבר מתחילת שנת 2019, והקורולה מציגה מערכת הנעה היברידית שגורמת למכונית להיות הרבה יותר חסכונית, ממה שהיא כבר הייתה.

המערכת ההיברידית לא באה על חשבון מנוע הבנזין הרגיל, ותוכלו לבחור בין שני האופציות. עם זאת, מומלץ במיוחד לשים עין על הגרסה ההיברידית, בגלל שמדובר במכונית היברידית איכותית במיוחד המשלבת בין מנוע עם כח לחסכון עצום בדלק.

בטיחות לפני הכל

מבחינת בטיחות, טויוטה קורולה העלתה דרגה אחת למעלה את מערכות הבטיחות שלה, מתוך ההנחה שבטיחות זה הדבר הכי חשוב כאשר מדברים על רכבי משפחה. כל מערכות הבטיחות של טויוטה קורולה הן מקוריות והם האיכות והאמינות האופיינית לקונצרן היפני.

אז על אילו מערכות בטיחות מדובר?

מערכות הבטיחות בקורולה טויוטה החדשות הן מגוונות ורבות, והן כוללות בין היתר מערכת מתקדמת אחת שראויה מאוד לצוין, שמזהה תנועה של כל חפץ מול הרכב על מנת למנוע התנגשות, זה כולל הולכי רגל, מכוניות, אופנועים, ורוכבי אופניים. המערכת המתקדמת הזו מציעה ביצועים מדויקים והיא כוללת גם בלימה אוטומטית על מנת לשמור על חיי אדם בצורה המקסימלית.

טויוטה קורולה במבצעי רכב

אם אתם מעוניינים לקנות את הטויוטה קורולה החדשה, כדאי לכם לחפש מבצעי רכב בעיקר לקראת החגים. במבצעים אלו תוכלו למצוא את המכונית במבצעים עם הנחות משמעותיות של עד עשרות אחוזים במחיר הרכב. בנוסף, בשילוב עם מסלול מימון רכב, תוכלו לקבל עסקה מעולה ולצאת עם טויוטה קורולה חדשה כבר באותו יום, עם חלוקה ל- 36 תשלומים ללא ריבית ועד 100 אחוז מימון לרכב ללא מקדמה.

תשאירו תגובה

קצת עלינו

דיזלנט הוא מגזין סקירת רכבים לחובבי רכב (גם בנזין !) ומלא בסקירות מועילות על הרכבים החמים שמגיעים לישראל. הישארו מעודכנים.

רכבים אחרונים

מחפשים לקנות רכב במחיר המשתלם בישראל? יש לנו הצעה בשבילכם !

הפרטים שלכם ישמשו על מנת להציע לכם עסקת רכב בלבד.