קונים מכונית במבצעי רכב חדש

אין ספק שפעם בכמה שנים מגיע הזמן הזה, שאנחנו יודעים שאנחנו צריכים רכב חדש. זה יכול לקרות מסיבות שונות - כמו למשל, גדילה של המשפחה, או פשוט רצון להתחדש ברכב חדש ועדכני יותר - כך או כך, כל הסיבות מובילות אותנו לחיפושים אחר הרכב החדש שלנו ולא מעט פעמים אנחנו גם מגשימים לעצמנו פנטזיה, הריי לקנות רכב חדש זה משהו שהוא מרגש במיוחד, וזו קנייה ענקית ומשמעותית בחיים מכיוון שהיא עולה המון המון כסף.

אין ספק שפעם בכמה שנים מגיע הזמן הזה, שאנחנו יודעים שאנחנו צריכים רכב חדש. זה יכול לקרות מסיבות שונות – כמו למשל, גדילה של המשפחה, או פשוט רצון להתחדש ברכב חדש ועדכני יותר – כך או כך, כל הסיבות מובילות אותנו לחיפושים אחר הרכב החדש שלנו ולא מעט פעמים אנחנו גם מגשימים לעצמנו פנטזיה, הריי לקנות רכב חדש זה משהו שהוא מרגש במיוחד, וזו קנייה ענקית ומשמעותית בחיים מכיוון שהיא עולה המון המון כסף.

לכן כשנחפש רכב חדש אנחנו רוצים למצוא את הדרך שבה נשלם כמה שפחות, וכשמדובר ברכבים, "פחות" זה אלפי עד עשרות אלפי שקלים. כשמדובר על "פחות" אנחנו מדברים בעיקר על מבצעי רכב חדש, שמציעות חברות הליסינג השונות ושם אתם יכולים למצוא את אותם מכוניות ששבוע לפני עלו כמה אלפים טובים יותר, בכמה אלפים פחות.

רכב חדש
רכב חדש

לאיזה רכבים בדרך כלל תמצאו מבצעי רכב?

ניתן למצוא מדי שנה מבצעי רכב על כל סוגי הרכבים – רכבים מסחריים, משפחתיים, רכבי מנהלים, רכבי מיני ועוד. מבצעי רכב מאפשרים לכם להנות מהרכב שאתם צריכים במחירים ללא תקדים. כך שאם אתם מעוניינים ברכישה של רכב, לא משנה מאיזה סוג, כדאי שתחכו להכרזה של חברות הליסינג על המבצעים הגדולים ואז לגשת לאחת החברות ולראות מה הם מציעים.

100 אחוז מימון ללא שקל מקדמה

בסופו של דבר, רכב זה רכב, וגם כשיש מבצע, עדיין מדובר על סכומים גבוהים שלא תמיד קל לשלם, לכן בדיוק בשביל זה חברות הליסינג מציעות לכם תוכניות מימון, על מנת שתוכלו לשלם בצורה נוחה על הרכב החדש. ההבדלים בין חברות הליסינג נובעים מתנאי המימון שהם נותנים לכם – מהירות קבלת ההלוואה, גובה המקדמה, ההחזר החודשי והריבית.

תופתעו לדעת שחברות הליסינג נבדלות משמעותית אחת מהשנייה בתנאים שהן נותנות ויש חברות שהמודל העסקי שלהן סובב סביב מתן מימון ללקוחות, כך שהם מעוניינים לספק לכם את תנאי המימון הטובים ביותר, כמו למשל 100 אחוז מימון ללא מקדמה והחזר חודשי נוח שמתאים עבור הלקוח. לכן, כשאתם מחפשים רכב חדש, מומלץ לכם לחפש דווקא את החברות האלו. תתחדשו!

תשאירו תגובה

קצת עלינו

דיזלנט הוא מגזין סקירת רכבים לחובבי רכב (גם בנזין !) ומלא בסקירות מועילות על הרכבים החמים שמגיעים לישראל. הישארו מעודכנים.

רכבים אחרונים

מחפשים לקנות רכב במחיר המשתלם בישראל? יש לנו הצעה בשבילכם !

הפרטים שלכם ישמשו על מנת להציע לכם עסקת רכב בלבד.