איך לשווק אתר מכירת מכוניות

A VPN is an essential component of IT security, whether you’re just starting a business or are already up and running. Most business interactions and transactions happen online and VPN

אז נגיד ויש לכם אתר למכירת מכוניות. האתר מושקע ורציני, מבחר המכוניות המוצע מרשים לכל הדעות, מספר הטלפון שלכם מתנוסס בגאווה באתר – מתי הוא יתחיל להניב רווחים? אז האמת הוא שהעסק לא נגמר פה. גם אם בניתם את האתר הטוב ביותר למכירת מכוניות – אנשים לא ייכנסו אליו אם לא תשווקו אותו כמו שצריך.

בסופו של דבר – אתר למכירת מכוניות גם הוא מוצר לכל דבר. יש שלב חשוב ואינהרנטי בחיים של כל מוצר שצריך לקרות לפני שתראו ממנו רווחים והוא – שיווק. ללא שיווק מקצועי ויעיל גם המוצרים הטובים ביותר יכשלו במבחן המציאות, ומוצרים חלשים או בעייתיים יכולים לשגשג עם השיווק הנכון.

אז איך לשווק אתר למכירת מכוניות?

השלב הראשון ואולי החשוב ביותר בשיווק של מוצר הוא הבנת קהל היעד. מי הם האנשים אותם אנחנו שואפים להביא לאתר שלנו? הגדרה והבנה נכונה של קהל היעד שלנו תסייע לנו בהבנת שני דברים מרכזיים – היכן נבחר לפרסם את האתר שלנו, ואיך תראה הפרסומת עצמה. במקרה שלנו, של שיווק אתר למכירת מכוניות – קהל היעד הוא ברור ומוגדר – אנשים שמעוניינים לרכוש כלי רכב.

אז היכן נשווק את האתר?

בימינו, בעידן הרשתות החברתיות בו אפשר להתאים פרסומות בצורה מיטבית לקהל יעד ספציפי על פי פילוחים מגוונים ומדויקים של האוכלוסייה, מדובר בשאלה כבדת משקל. אפשרות אחת שאין להקל בה ראש היא רכישת שטחי פרסום באתרים פופולריים אחרים המיועדים למכירת מכוניות, שכן כך ניתן להבטיח מראש שהמודעה תגיע בדיוק לקהל היעד שלנו – אנשים שמעוניינים לקנות מכונית.

איך נכתוב תוכן מנצח?

בנוגע לתוכן המודעה עצמה, מה שמכונה בעגה המקצועית "קופי" ("Copy") – מודעה טובה היא כזו שתצליח לגנוב את תשומת ליבו של הלקוח ולהסיטו לבצע פעולה מסוימת. יש לשים לב – מודעת פרסומת טובה היא לא זו שמסבירה ללקוח מה טוב לו, אלא זו שמסבירה לו למה המוצר שלכם הוא טוב לו. במקרה המדובר, מודעת פרסומת טובה לאתר למכירת מכוניות היא זו שתצליח לשכנע את הלקוח שהאתר שלכם טוב יותר ומתאים לו יותר מכל יתר האתרים הרלוונטיים.

דגשים נוספים לשיווק האתר

כמה דגשים חשובים בנוגע לביצוע עצמו – תוכן המודעה חייב להיות ברור ונהיר על מנת שהמסר ייקלט במהירות. כמו כן, התוכן חייב להיות זכיר, "קאצ'י" – כזה שילווה את הלקוח גם כשהוא כבר לא ניצב למול המודעה. ולבסוף – המפתח ליצירת פרסומת מוצלחת הוא מקוריות. פרסומת מקורית היא כזו שתצליח לשכנע את הלקוח בייחוד של המוצר שלכם!

נכון – לעתים העיסוק המוגבר בשיווק נראה מוגזם או מיותר, במיוחד כאשר ההשקעה בו קורית כשעוד לא נראים רווחים באופק. בדיוק בגלל זה עצמאים רבים מנסים לצמצם בעלויות שיווק המוצר מבלי להבין את טעותם. זכרו – השקעה נכונה בשיווק היא מהותית וחשובה למוצר שלכם,  וכזו שבהחלט תדאג להחזיר את עצמה.

רוצים עזרה? כנסו ל- www.aghai.co.il

תשאירו תגובה

קצת עלינו

דיזלנט הוא מגזין סקירת רכבים לחובבי רכב (גם בנזין !) ומלא בסקירות מועילות על הרכבים החמים שמגיעים לישראל. הישארו מעודכנים.

רכבים אחרונים

מחפשים לקנות רכב במחיר המשתלם בישראל? יש לנו הצעה בשבילכם !

הפרטים שלכם ישמשו על מנת להציע לכם עסקת רכב בלבד.